Poseidon CCR

W świecie pełnym kompromisu uciekamy, odwiedzając jedno miejsce, w którym nie ma miejsca; Ocean.

Ale kiedy tam dotrzemy, jesteśmy zmuszeni pójść na kompromis. Nigdy więcej…

 

Zaprojektowany, skonstruowany i przetestowany do pracy w każdych warunkach, POSEIDON SE7EN to rebreather nowej generacji. Bezpieczeństwo, wydajność, łatwość użycia są połączone, aby umożliwić nurkom o różnych umiejętnościach poznanie podwodnego świata bez żadnych kompromisów.

 

Niezależnie od tego, czy chcesz zbliżyć się do życia w morzu, spędzić więcej czasu pod wodą, nurkować głębiej, czy po prostu cieszyć się bezgłośną ciszą, POSEIDON SE7EN to najmądrzejszy, najszybszy i najbezpieczniejszy sposób nurkowania.

POSEIDON SE7EN - pewnego dnia, wszystkie rebreathery będą do niego podobne.

 

SE7EN REBREATHER REC EDITION

 

Rebreather następnej generacji

Opracowany na podstawie pierwszego rekreacyjnego rebreather'a, legendarnego Poseidona MKVI, POSEIDON SE7EN zapewnia 7 następnych korzyści:

 

G7 Inside

Elektronika Generation 7 otwiera nieograniczone możliwości interakcji, akcesoriów i aplikacji. Całkowicie nowy wewnętrzny sprzęt oparty na nowej generacji oprogramowania układowego sprawia, że ​​SE7EN jest szybszy, elastyczny i niezawodny w każdym środowisku nurkowym.

 

Łączność Bluetooth

Pobierz twój dzinnik nurkowania w kilka sekund, zaktualizuj ustawienia i bezproblemowo współpracuj z POSEIDON SE7EN, wszystko za pomocą Bluetooth

 

System zarządzania nurkowego

Ciesz się lepszą interakcją ze swoim rebreather’em. Ulepszone narzędzie konfiguracyjne współdziała z POSEIDON SE7EN przez Bluetooth, co pozwala na zmianę konfiguracji w kilka chwil. Zobacz dzienniki nurkowania w dużo większej liczbie szczegółów i wiele więcej. Co więcej, teraz jest kompatybilny z komuterami Mac!

 

Rekreacyjny lub Techniczny Rebrather do głębokości 100M

POSEIDON SE7EN może być tym, czym chcesz! Możesz używać SE7EN jako rekreacyjnego rebreather lub jako rebreathera technicznego o mocy 100M; to Twój wybór! Najlepsze w branży ulepszenia Poseidon zapewniają najlepszą rekreacyjną i techniczną elastyczność w zakresie rebreatherów

 

Rozszerzona obsługa i wsparcie

Poseidon ma już wiodącą w swojej klasie niezawodność i wsparcie techniczne, ale POSEIDON SE7EN sprawia, że ​​serwis i wsparcie są jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Automatyczne pobieranie dzienników nurkowych do obsługi przez Bluetooth w połączeniu z odłączanymi wyświetlaczami i czujnikami oznacza, że ​​obsługa jest jeszcze szybsza i wygodniejsza niż wcześniej!

 

Ulepszony ustnik

Najlepszy ustnik w rebreather’ach stał się jeszcze lepszy! Nowy system utrzymuje zawór bail-out zamknięty w obiegu zamkniętym lub otwarty w obiegu otwarty, jednocześnie umożliwiając proste przełączanie z zamkniętego do otwartego obwodu

 

Pokrywa

Ochronna, pożądana i funkcjonalna w równych proporcjach, pokrywa Poseidon SE7EN ma wbudowany uchwyt i system trymowania.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Top Divers Sp z o.o.

ul. Jarosława Dąbrowskiego 71
02-586 Warszawa

Szkoła +48 502 188 250
Sklep +48 502 188 250
@ kontakt@topdivers.pl

Godzinny otwarcia

Poniedziałek 16:00-19:00
Wtorek-Piątek 13:00-19:00
Sobota 11:00-15:00
Formularz kontaktowy